Derin Eğitim

Kuruluşumuzun 12. yılında eğitimin değişen ve gelişen yönlerine tam uyum gösterme ve ilerleme azmimizi artırarak devam etmenin kıvancını yaşıyoruz. Ülkemizin eğitime olan ihtiyaçlarını karşılamak ben eğitimciyim diyen veya diyebilmek isteyen her birimizin en asil görevi ve sorumluluğudur. Bu bilinç ve inançla yolumuza emin adımlarla ilerliyoruz ve ilerleyeceğiz. Bizler yani eğitimciler geleceğimiz olan çocuklarımızın umuduyuz. Bunun vicdani, insani sorumluluğunu hiç unutmadan ve samimiyetle bu yolda yürümeliyiz.
Derin eğitim kurumlarının yegane hedefi budur.
HALİL İBRAHİM KAPLAN

Biz Kimiz?

Eğitim Öğretim hayatına 2012 yılından beridir sürekli ilerleyerek devam eden ve gücünü bireysel öğretim sisteminden alarak ''kendi ayakları üzerinde'' yürüyen; başarısının nicelikle değil, kaliteli ve disiplinli çalışmayla elde edildiğine inanan; eğitim - öğretim ilkelerini ''öğretmence'' belirleyen ve hiçbir kaygıya kapılmadan ödünsüz uygulayan bir kurtuluş.Standartları yükselterek ''tam öğrenme'' yöntemini bir model olarak ortaya koyan ve geliştiren; eğitim ve öğretimin klasik kalıplarını aşarak bireyselliği ve ilgiyi kurumsallaştıran; öğrenciyi ve veliyi yönlendirmede ,durum ve olaylara ''eğitimci'' gözüyle bakarak rehberliğe çağdaş, güncel, gerçekçi ve işlevsel boyutlar kazandıran bir kuruluş.Bilgi'nin hiç kıskanılmadan paylaşılacak en yüce ve tek değer olduğunu özümseyen ve tüm öğretim kurumlarını bir büyük bütünün parçaları olarak gören; başarıyı, ''birey,okul, aile ve çevre''nin katkılarıyla elde edilen kolektif bir sonuç olarak değerlendiren ve bu sonuçta aslan payının ''birey'' e ve '' öğretmen'' e ait olduğunu hem açık yüreklilik hem de saygı ve övünçle dile getiren bir kuruluştur.

Vizyonumuz

Bilgiyi ve bireysel ihtiyaçları en önemli değer olarak benimseyen Derin Eğitim Kurumları, sevgi ve saygı ilkelerine dayalı olarak uyguladığı, öğrenme sürecine öğrencinin aktif katılımını sağladığı çağdaş öğretim yöntemleri ile bireysel gelişimi üst düzeyde gerçekleştiren, içinde yaşadığı topluma karşı sorumluluklarını yerine getiren , hayat boyu öğrenme ilkesine benimseyen öğrenciler yetiştirerek eğitim ve öğretim alanında ülkemizin en saygın ve örnek alınan sınavlara hazırlık kurumu olmayı hedeflemiştir.

Misyonumuz

Derin Eğitim Kurumları, mutlu ,özgüvenli, başarılı, ilkeli, duyarlı , açık fikirli, araştıran-sorgulayan, iletişim becerileri gelişmiş, öğrenmeye ve yeniliklere açık, öz değerlendirme yapabilen, iş birliğine yatkın, yaratıcı ve eleştirel düşünen, akılcı, cesaretli, çok yönlü, ulusal kültürünü özümsemiş, aynı zamanda küresel bakış açısına sahip bireyler yetiştirmektir.

Videomuz

Bizi Daha Yakından Tanıyın!

Bireysel Eğitim

Öğrencilerimizin, bireysel gelişimin sürekliliğini ve artarak devam etmesinin gerekliliğini esas alırız.

Öğrenci Takip

Öğrencilerimizin akademik ve sosyal gelişimlerini uzman rehber öğretmenler ile sürekli takip etmekteyiz.

Öğrenci Analiz

Eğitim sürecindeki öğrencilerimizin gelişimleri uzman kadromuz tarafından analiz edilmektedir. 

Eğitim Programı

Sınava hazırlık aşamasında öğrencilerimize çeşitli eğitim metodları uyguluyoruz.

386+

Öğrenciler

46+

Uzman Öğretmenler

18+

Yönetim Kadrosu

12+

Eğitim Tecrübemiz (yıl)
image

İletişime Geçin!

Bir sorunuz mu var?
Yardıma ihtiyacınız mı var?